درباره ما

About Us

about us

šما “مرکز هنرهای دیجیتال” هستیم، سازمانی متشکل از طراحان حرفه ای و معماران داخلی که به افراد کمک می کنیم تا پروژه های طراحی خود را برون سپاری کرده و بهترین و با کیفیت ترین طراحی را دریافت نمایند. مجموعه ما سال هاست که در زمینه معماری داخلی، طراحی گرافیک و همچنین تولید محتوای غیر متنی فعالیت می نماید.

ما همانند سایرین به سفارشات مان صرفا به دید یک پروژه نگاه نمی کنیم. بلکه هر پروژه برای ما حکم موسیقی را دارد که باید آن را شنید، حس کرد، با تمام وجود لمس کرد و بهترین شکل آن را نواخت. بهمین علت ما صاحبان فضا را در بطن پروژه می دانیم. کسانیکه باید روزها را در فضای خود سپری کنند، لحظات شادی را در آن جشن بگیرند و در لحظات اندوه خود را در این فضا به آغوش بکشند. می دانید محرک ما برای ادامه راه چیست؟

Our Mision

ما آمده ایم تا کیفیت زندگی افراد را بهبود ببخشیم. از خلاصه اولیه تا تکمیل پروژه، ما از ترکیب منحصر به فرد خلاقیت، تخصص و مدیریت پروژه شخصی برای ارائه بهترین راه حل برای هر مشتری استفاده می کنیم.

šما خدمات طراحی داخلی را به گونه ای ارائه می کنیم که هر شخص حس کند که طراح فضای خود است، در آن احساس راحتی کند و از بودن در آن فضا لذت ببرد.

ما در ابتدا نیاز افراد را می سنجیم، شخصیت او را درک می کنیم و بعد مناسب ترین سبک را برای او برمی گزینیم. طرح و سبکی که هر کسی با دیدن آن به یاد آن شخص بیوفتد.

ماموریت ما
cgartcenter

OUR CORE VALUES

ارزش های اصلی ما فراتر از درآمد زایی ست. ما همواره به مشتری مداری و سطح بالای رضایت مشتریان مان از خدماتی که دریافت کرده اند، افتخار می کنیم. در این راستا ارزش های اصلی ما عبارتند از:

  • ارتباط دوستانه: چه اعضای تیم ما باشید و چه مشتریانی که با آنها تعامل داریم، ما در تلاش هستیم تا روابطی مثبت و دوستانه برقرار کنیم. برای ما داشتن دوستانی خوب و با ارزش مهمتر از مشتریانی درآمدزا ست.
  • پیشرو بودن: ما برای هر پروژه تمام نیروی خود را  به کار میگیریم تا بهترین باشیم. این تنها روش تجارتی است ما فراگرفته ایم.
  • طراحی اختصاصی: اولویت اصلی ما رضایت مشتری از هر پروژه است، مهم نیست که چه باشد.
  • رشد گرا: با وجود ارزش های اصلی خود، احساس می کنیم که می توان بهترین محیط را برای رشد ایجاد کرد. و منظور ما رشد متقابل است – برای ما به عنوان یک تجارت و برای شما
  • کار تیمی: همیشه گفته اند که یک دست صدا ندارد. ما نیز می دانیم که تنهایی به موفقیت نمیرسیم. پس ارزش ما بر کار تیمی نهاده شده است.
 
 
dream

شما سلیقه شخصی خودتان را می دانید، همانگونه ما اصول طراحی را بلدیم. با ترکیب رویاهای شما با مهارت و دانش ما، می توانیم رویایتان را به واقعیت تبدیل کنیم.

Design

هر قطعه یا المانی که در طرح شما به کار می رود، اختصاصی و یونیک شماست. شما می توانید کلیه المان های دکور خود را با کیفیت بالا و به صورت دستساز و هنرمندانه از ما بخواهید.

deliver

شما فقط  “آرزو کنید” مابقی کار با ما. از شروع تا نصب هنرمندانه آخرین قطعه از دکوراسیون ما مراقب شما و آرزوهایتان هستیم تا تک تک آنها به واقعیت بپیوندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*